Menu

Cestovné kancelárie Ružomberok

Pridaj odkaz

Cestovné kancelárie

Slovenské cestovné kancelárie


Invia - najväčší predajca zájazdov

Ružomberok, SR

Slovenská cestovná kancelária

Autorizovaný predajca last minute zájazdov Invia.sk je najväčšia slovenská internetová cestovná agentúra. Výber zájazdov je od viac ako 300 poistených cestovných kancelárií. Vybraný zájazd si môžete priamo objednať a zakúpiť za rovnakú cenu, ako u cestovnej kancelárie, ktorá daný zájazd organizuje. Dovolenka 2023/2024 pri mori, na horach.


invia.skDovolená Slovensko od českých CK

Ružomberok, SR

Slovenská cestovná kancelária

Široká ponuka zájazdov od všetkých českých CK, výhodné ceny pre rodiny s deťmi. Super Last Minute je obdobou last minute, v extrémnejšej forme. Online last minute dovolenka. Banská Bystrica, Bardejovské Kúpele, Bratislava, Dudince, Dunajská Streda, Javorníky, Jižní Slovensko, Kremnické vrchy, Liptov, Liptovský Mikuláš, Ľubovnianske Kúpele, Malá Fatra, Nízké Tatry, Pieniny, Piešťany, Podhájska, Poprad, Rajecké Teplice, Senecké Jazerá, Slovenský Raj, Střední Slovensko, Štrbské pleso, Trenčianske Teplice, Turčianske Teplice, Velká Fatra, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Vyšné Ružbachy, Západní Slovensko, Západní Tatry, Žilina


https://www.1slovensko.cz


Slovensko na Slovenskem.cz

Ružomberok, SR

Slovenská cestovná kancelária

Výhodná nabídka zájezdů na Slovensko 2023/2024 ✔ Dovolená 2023/2024 a Last Minute zájezdy na Slovensko.


https://www.slovenskem.cz


Slovensko v Slovenskolastminute.cz

Ružomberok, SR

Slovenská cestovná kancelária

Užijte si krásnou dovolenou na Slovensku levně. Zájezdy na Slovensko Last Minute levně.


https://www.slovenskolastminute.czLiorbus

Ružomberok

Slovenská cestovná kancelária

Chorvátsko, Bulharsko, poznávacie, nákupné, pútnické a školské zájazdy.


http://www.liorbus.eu/


Cestovná Agentúra Bystrička

Ružomberok

Česká cestovná kancelária

Pobyty v Rekreačnom zariadení Bystrička na Orave - letné a zimné tábory, školy v prírode, školské výlety - stretnutia mládeže, turistov - organizovanie: - jazykových a iných kurzov - školení a seminárov - banketov - svadieb - stužkových - organizovanie športových,spoločenských a kultúrnych akcií - súťaží - ozdravovacích pobytov - odtučňovacích kúr - relaxačno-kondičných pobytov - lyžiarske kurzy Ďalšia činnosť - predaj zájazdov pre rodiny a kolektívy na Slovensku aj vo svete - poistenie pobyty v penziónoch a chatách na strednom Slovensku - predaj leteniek a cestovných lístkov - pre kolektívy zabezpečujeme „pobyty na klúč“ – vrátane výletov,športových a kultúrnych akcií vo Vami žiadanej lokalite na Slovensku j v zahraničí - školské výlety, letné a zimné tábory, školy v prírode vo Vami požadovanej lokalite - spolupracujeme s viac ako „20“-timi cestovnými kanceláriami z Čiech,Slovenska,Polska,Rakuska ako aj s rekreačnými zariadeniami na Slovensku a viac ako 50-timi penziónmi a hotelmi - predaj vstupeniek na športové a kultúrne podujatia,koncerty v rámci Slovenska aj v zahraničí.


http://www.rekreabystricka.skAll Inclusive obvykle znamená dovolenku s neobmedzenou konzumáciou jedla a pitia, ktorá je v cene zájazdu. V každom hoteli sa však All inclusive chápe inak, niekedy platia napríklad obmedzenia na alkoholické nápoje.

Obce v okrese Ružomberok Bešeňová, Hubová, Ivachnová, Kalameny, Komjatná, Likavka, Liptovská Lúžna, Liptovská Osada, Liptovská Štiavnica, Liptovská Teplá, Liptovské Revúce, Liptovské Sliače, Liptovský Michal, Lisková, Ľubochňa, Lúčky, Ludrová, Martinček, Potok, Ružomberok, Stankovany, Štiavnička, Švošov, Turík, Valaská Dubová.

Zásady ochrany osobních údajů

© Cestovné-kancelárie.net - 2011 - 2023. Všetky práva vyhradené.
Slovenské cestovné kancelárie, české, nemecké a rakúske CK a CA.
Zoznam slovenskych cestovných kancelárií - CK a agentúr CA.